Twitter Paketleri
Twitter'da Profesyonel bir hizmet için bizi tercih edin. TakipciKusu ile başarıya ulaşın...
TakipciKusu Twitter Paketleri
Twitter'da kalite dolu, güvenilir paketlerimiz ile kendinizin kanalı veya işletmenizin kanalını ön plana çıkartacak hizmetler sağlıyoruz.
Takipçi Satın Al
Retweet Satın Al
Favori Satın Al
Trend Topic Satın Al
İzlenme Satın Al
Yorum Satın Al
Beğeni Satın Al
Oto. Retweet Satın Al
Oto. Retweet & Favori
Tweet Görüntülenme Satın Al
Anket Oyu Satın Al
Twitter Tıklama Satın Al
Size Özel Fiyatlar
Tüm ihtiyaçlarınız için size en iyi paketleri sunuyoruz. Kişisel Instagram veya şirket hesabınız için beğenip satın almak istiyorsanız, size uygun bir şey bulacaksınız.
Bir kerelik ödeme yaparak Instagram ihtiyaçlarınızı anında karşılayın ve ödeme yapıldıktan hemen sonra teslim alındıklarını izleyin.
... ve daha fazlası!
 • Türk / Yabancı Seçimi
  Twitter günümüze en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi.Kullanıcılar takipçi ve beğeni satın alarak gönderilerinin algoritma sayesinde twitter keşfet'i ne düşmeyi amaçlıyor.Kullanıcılar twitter'da gündem olmak için bile takipçilerini yükseltmek istiyor.Önce yabancı takipçi alarak kitlesini büyütüyor ardından türk alarak hesabın organik görünmesini sağlıyor.Sizlerin istediği seçimler ile yabancı ve türk hesaplardan takip işlemi yapılabiliyor.Bunları siz seçiyorsunuz.Sizlerin planlamış olduğunuz strateji ile sizlerin takipçilerini arttırıyoruz.Yabancı takip hesapları sizlerin etkileşim oranlarınızı düşürebileceği gibi algoritmalar tarafından spam olarak görüntüleyebilir.Türk takipçiler hesabınızın yerel bir kitleye sahip olunmasını sağlayabilir.Türkiye' de daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz.Yabancı takipçiler global çapta satın alınan takipçilerdir.Sizler'de Türk ve yabancı seçimi yapabilirsiniz.
 • Cinsiyet Seçimi
  Takipçi satın almak istediğinizde sizlere bir çok seçim imkanı sunuyoruz bunlardan birisi ise cinsiyet seçimidir.Sizler için en iyi hizmeti sağlamak için çabalıyoruz.Seçtiğiniz cinsiyetler ile beğeni veya takip işlemleri başlar.Cinsiyet seçimi algoritma'ya yakalanmak ve keşfet gibi kategörilere düşmenize yardımcı olabilir.Cinsiyet seçimi twitter'da gerçekten önemlidir.Hesabınıza kaliteli hesaplar ile takip ve beğeni işlemi yapılmaktadır. Sektörde 1. sırada yer alan TakipciKusu sizler için en iyi hizmeti sunuyor.Ayrıca takipçi alırken cinsiyet seçimi oldukça önemli.Bazı kullanıcılar bu durumu anlamıyorlar.Ama keşfete düşme olasılığınız çok fazla.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Twitter'da bir gönderi paylaştığınızda izlenmesi az olan fakat beğenisi yüksek olan bir video'ya twitter izlenme atıldığı belirginleşir.Fakat sizler bu işlemi ekibimize'de danışarak nasıl bir paket alabileceğinizi sorabilir.Hangi şekilde hesabınızın organik bir duracağı ve hesabınızın yükseleceğini sizlere anlatıyoruz. 7/24 aktif ekibimiz sizlerin en iyi paketi almanıza yardımcı olacaklardır.Ortanlı izlenme önemlidir. Twitter sürekli güncellendiği için hesabınızın kısıta düşmemesi için her türlü sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Profesyonel Destek
  Yaklaşık 14 senedir sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.Canlı destek hatlarımızdan 7/24 hizmet alabilir.Whatsapp'tan bizlere ulaşabilirsiniz.Bir sorun yaşadığınızda veya herhangi bir sorunuz olduğunda ekibimiz sizlere en hızlı şekilde yanıt vereceklerine güvenebilirsiniz. Ekibimiz hızlı ve cevik olmasının sebebi sizlere en iyi hizmeti sunmamızdır. 14 senedir sizlere en iyi hizmeti vermekten dolayı çok memnunuz.Daha fazla bilgilendirme için canlı destek hattına bağlanabilir veya whatsapp üzerinden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Otomatik Algılama
  Müşterilerimizin twitter hesapları için yürütmüş olduğumuz çalışmalarda herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda her an canlı destek ekibimize ulaşabilir. Mesai saatleri içerisinde telefon numaramızdan ulaşabilir.Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bizler, twitter hesaplarınızın büyümesi için en iyi kalitede ki takipçileri sağlıyoruz. Bunun için işimizi tutkuyla yapıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor.
 • Telafi Paketi
  Telafi paketlerimiz sizlerin aldığınız paketlerin düşmesi durumunda en kısa sürede işleme alınmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hesaplarınızın kalitesi yükseltiyoruz.Herhangi bir düşme durumunda Canlı destek, whatsapp hattı veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Anında işlemler başlatılır ve telafiniz yapılmaya başlar.Diğer firmalar belirli bir süreden sonra telafi yapmayabilir. TakipciKusu olarak bizler müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Herhangi bir telafi yapılmama durumu söz konusu olmamasıdır.
 • Yavaş Gönderim
  Bu sektör'de en iyi hizmeti sağlamamızın sebebi sizlerin hesabınızı kendi hesaplarımız gibi davranmamızdır.Hesaplarınızın herhangi bir kısıtlamaya girmemesi adına yavaş gönderimler ile hesaplarınızın kalitesini takipçi ve beğeni sayılarınızın düşmemesi için sizlere yavaş gönderimler sağlıyoruz.Yavaş gönderimler sayesinde hesabınız kısıta girmiyor ve düşüş yaşanmıyor. Sizler'de paketlerimiz'e girerek detaylı inceleme yapabilir ve twitter hesabınızın kalitesini yükseltebilirsiniz.
 • İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  Hesabınız için herhangi bir paket satın aldıysanız.Bu işlemi durdurmak için sadece canlı destek ile iletişime geçmeniz yeterlidir.Sizin iptal etmenizi engelleyecek hiçbir durum söz donusu değildir.Müşteri memnuniyeti ile ekibimiz en hızlı şekilde isteğinizi yerine getirecektir. Kullanıcıların hesaplarında herhangi bir sorun olduğunda veya ekibimiz bu durumu fark ettiğinde gönderimi durdurarak sizlere bilgi verir işlemin devam etmesini isterseniz işlem onaylanır ve devam edilir. Eğer istemez iseniz ekibimiz'den iade talep edebilirsiniz.Iadeniz anında yapılır.Bankalardan dolayı hesabınıza geç düşebilir fakat isteğiniz üzerine iadeniz gönderilir.14 senedir sektör'de birinci olan TakipciKusu müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor.
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!