Takipçi Satın Alma Hesabı Kapatır mı?

Instagram takipçi satın alarak profilinizin etkileşimini arttırmak isteyen çok kullanıcı vardır. Peki takipçi satın alma hesabı kapatır mı? hesabınız için nasıl bir etki verir. Sizlere bu yazıda bilgi verelim.

Instagram’da organik yollarla takipçi sayınızı yükseltmek biraz zor olabilir.Ücretsiz takipçi siteleri veya çeşitli uygulamalar bir işe yaramamakta.

Kullanıcı adı ve şifre paylaştığınız siteler sizlere instagram’da takipçi satın almanızı sağlamaz aksine hesabınızın çalınmasına yol açabilir.

Takipçi Satın Alma Hesabı Kapatır mı?

Takipçi Satın Alma Hesabı Kapatır mı ?

Günümüzde yazılı yada görsel medya yerine sosyal medya neden mi tercih ediliyor.

  • Uygun fiyata çok fazla etkileşim
  • Reklamların hazırlanma süresi
  • İstenilen kitleye ulaşma
  • İstenilen bölgeden ulaşabilme

Kullanıcılar yaygın medya’yı kullanmak yerine sosyal medyayı daha hızlı ve daha kullanışlı bulurlar.Bir çok tanıtım ve faaliyetlerin yapıldığı sosyal medya da firma ve kişiler daha fazla kişiye erişmek ve hesabın kalitesini yükseltmek için takipçi satın alırlar.

Genel olarak takipçi ve abne satın aldığınızda sayfanız veya profil hesabınız zarar görmez.Aksine eğer aktif takipçi satın alırsanız etkileşim ve kitlenizin artacağını görebilirsiniz.

Fakat takipçi üzerinden para kazandığınız platformları kullanıyorsanız bu durumda kullandığınız platform kuralları gereği bot takipçi satın aldığınız sistem tarafından fark edilir ise hesabınız kısıtlanabilir hatta kapatılabilir.

Peki Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?

İnternette bir çok takipçi satın alabileceğiniz site vardır.Fakat birçoğu palavra ve bot takipçidir.Bot takipçiler sizlerin hesabını kapattırabilir.Aktif kullanıcılı takipçi satın aldığınızda hesabınızda herhangi bir sorun olmayacak aksine takipçileriniz sayesinde kitleniz büyüyecek.

Peki Takipçi Neden Düşer ?

Bunun birçok sebebi olabilir, eğer bot takipçi satın alırsanız. Düşme yaşamamanız imkansızdır.Fakat aktif kullanıcı takipçisi alırsanız. Böyle bir problem yaşamanız çok zordur.Tabiki aldığınız site çok önemlidir. Birçok takipçi sağlayıcıları, aktif olduğunu söylese bile bot takipçi satmaktadır.Bu durum hem takipçi düşmesine hemde hesabınızın kısıta girmesine sebep olacaktır.

Takipçi Nereden alınır ?

Birçok sağlayıcı bulunmaktadır.Fakat çoğu yazımızda da belirtiğimiz gibi bot takipçi satmaktadır. Sizlere aktif kullanıcılı hesaplardan takipçi ve beğeni gönderiyoruz. Tek yapmanız gereken takipci.co adresimize girip beğendiğiniz paketi seçmektir.En hızlı ve en güvenilir hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Takipçi Nasıl Arttırılır ?

Organik olarak takipçi kazanmanın bazı yolları vardır.Bu yol çok uzun bir süreçtir.

  • Doğru Hashtagler
  • Özgün ve Temanıza Uygun Paylaşımlar
  • Düzenli içerik paylaşımı
  • Diğer sosyal ağları ile destekleyin

Bunları düzenli bir şekilde yaptığınızda aktif takipçi sayınız yükselecektir.Bunların yanında az sayıda takipçi satın aldığınızda hem kitlenizi büyütmüş hemde aktif kullanıcılara ulaşma imkanınız daha da artacaktır.

Düzenli paylaşım neden önemlidir ?

Takip edilen ve dikkat çeken bir sayfa birkaç gün boyunca paylaşım v.s yapmaz ise algoritma tarafından çıkarılabilir bu sebep ile algoritmanın içerisinde olmak için düzenli ve sürekli paylaşım yapmak önemlidir.Düzenli paylaşımlar için instagram veya diğer sosyal medya platformlarının çok erişim aldığı saatleri takip ederek paylaşımlar yapın.Bu hem sizin ulaştığınız kitleyi büyütecek hemde takipçi sayınızı arttıracakktır.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir