Vatan Şaşmaz Gerçekten Öldü Mü?

İstanbul, Beşiktaştaki çoğu kişi tarafından bilinen bir otelde, Vatan Şaşmaz kendi odasında sırtından vurulmuş olarak bulundu. Vatan şaşmaz’ı kim öldürdü? Nerede defnedilecek?


Vatan Şaşmaz sevgilisi tarafından otelde öldürüldü

Bir çok insan tarafından ekranların sevilen yüzü olan Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberi sosyal medya ve haber sitelerinde dolanır vaziyette.

Vatan ŞAŞMAZ’ın öldüğü haberini duyan ünlüler ve arkadaşları şok içerisinde bu olayın doğru olup olmadığını araştırdı.

Öyleki bazı sanatçılar Twitter’da geçirdikleri şoku takipçilerine yansıttı.

Vatan Şaşmaz haberi doğru değildir die ümit ediyorum.— Murat Boz (@MuratBoz) 

Ancak ne yazıkki haberler doğru. Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz çoğu kişi tarafından bilinen 5 yıldızlı bir otelde eski sevgilisinin arkasından silahla ateş etmesi sonucu vefat etmiştir.

VATAN ŞAŞMAZ’IN CENAZE YERİ VE CENAZE TARİHİ BELLİRLENDİ

Beşiktaş’taki bir çok ünlünün sıkça konakladığı, 5 yıldızlı lüks otelde Vatan Şaşmaz’ın eski sevgilisi olan Filiz Aker’in platonik aşk’ı sebebiyle işlediği cinayette 2 side ölü olarak bulunmuştu. Vatan Şaşmaz’ın sevenleri ve yakınları onu sonun gününde yanında olacak. Vatan Şaşmaz’ın cenaze tarihi ve yeri belli oldu.
Vatan Şaşmaz’ın cenazesi yarın öğlen namazını müteakiben Nato yolundaki Güzeltepe Birlik Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Vatan Şaşmaz’ın Çengelköy Mezarlığı’na defnedileceğini açıklandı.

POLİS’İN OLAY YERİ RAPORU İSE OLDUKÇA ŞAŞIRTICI: FİLİZ AKER PLATONİK AŞIK

Polisin Yayınladığı Raporda; Aker’in Vatan Şaşmaz’dan bir türlü uzaklaşamadığı, her geçen gün daha fazla platonik aşk besleyerek, Şaşmaz’ı ciddi derecede takıntı haline getirdiği ve olayın olduğu gün neler olduğuna dair önemli bilgilere yer verildi.

Lüks otelde çıkan silah sesleri sonrası olay yeri incelemede ölü bulunan kişilerin arasında Vatan Şaşmazında yer aldığı belirlendi. Bu açıklama sonrasında Şaşmaz’ın vefat etmiş olduğu kesinleşti. Yaşanan olayın derin bir şekilde incelemeleri devam ederken, Sosyal medyaya hızla düşen haberlere göre otelin içerisinde bir kaç el silah sesi gürültülü bir şekilde yankılandı. 

Otelin çalışanları ve otelde konaklayan insanlar panikledi ve olay yerine polis çağırdı!

vatan şaşmaz öldü mü

Silah sesi gelen odaya ulaşan olay yeri inceleme ekipleri ve polisler, odada iki kişinin cansız bedeniyle karşılaştı.

Hem sunuculuk yapan hemde oyunculuk yapan, Vatan Şaşmaz’ın otel odasında sırtından silah ile vurularak öldürüldüğü ve Vatan Şaşmaz’ı vuran bayanında kendisini başından silah ile vurduğu belirlendi.

vatan şaşmaz

Yapılan ilk incelemelerde ise Vatan Şaşmaz’ı vuran Kadının kendi başına ateş etmesiyle intihar ettiği düşünülüyor. Ölen kadının eski manken Filiz Aker olduğu öğrenildi.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir