İnstagrama Link Ekleme


İnstagrama Link Ekleme

Hesaplar arası paylaşım geçişleri yapmak için gerekli olan şey bir linkinin olmasıdır. Linkin kopyalanması ve diğer hesaba yapıştırılması ile birlikte bu linkteki görüntü içeriğini paylaşmış olursunuz. Farklı bir sosyal uygulamadan beğendiğiniz içerikleri ve görsel paylaşımları kendi hesabınızda yayımlamak için linki kopyalayarak paylaşım alanına yapıştırınız. Biraz bekledikten sonra sayfa kendini yenileyecektir. Böylece instagrama link ekleme işlemini kısa yoldan yapmış olursunuz. Aynı şekilde paylaştığını fotoğraflara da bunu ekleyebilirsiniz.


Güvenli Olan Linklerin İnstagrama Kopyalanması

İnstagrama link ekleme işleminde güvenlik önemlidir. Herhangi bir yerden aldığınız linki hesabınızda paylaşmak bazı riskleri içerebilir. Bu yüzden paylaşımını yapacağınız sitenin güvenliğine, kullanımına ve amacına dikkat etmeniz gerekir. İnstagram’ daki herhangi bir içeriği farklı bir hesapta ya da sitede paylaşmak için görselin üzerine tıklayınız. Sağ altta çıkan paylaş sekmesinden çıkan bölmelerden istediğiniz yerde paylaşım yapacağınız alanlar karşınıza çıkar. Güvenli bir şekilde otomatik olarak URL alarak paylaşımını yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Linklerini Paylaşma İşlemi

Farklı sitelerde ya da uygulamalarda surf yaparken beğendiğiniz bir içeriği İnstagram takipçi satın al ile hesabınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken şey; paylaşılacak olan içeriğin URL sinin alınmasıdır. Kopyala işleminin ardından ya da paylaş sekmesinden İnstagram hesabınıza gönderilir. İnstagrama link ekleme işlemi farklı farklı yöntemler ile de yapılır. Uygulamanın kendisine ait olan müzik, fotoğraf ve video paylaşımı yapılan alanları vardır.

Bu sayfaları ziyaret ederek beğendiğiniz içeriği tekrar burada paylaşabilirsiniz. İnstagram’da paylaşacağınız link reklam ve tanıtım amaçlı ise bunun için farklı uygulamalar vardır. Linke tıklanması ve izlenmesini istiyor iseniz belli ücret ödemesi yapmanız gerekebilir. Fakat sadece kişisel bir paylaşım ise yukarıda anlatılan yöntemler sayesinde rahatlıkla link paylaşımı yapabilirsiniz.

instagrama link ekleme

Video ve Foroğraf Linklerini Hesabımda Nasıl Paylaşabilirim?

İçerik olarak video ise alt bölmesinde paylaş kısmı vardır. Bu butona tıklandığında açılan sekmede paylaşımını yapacağınız uygulamalar ekrana gelir. İnstagram uygulamasını bularak bu içeriği hesabınızda paylaşabilirsiniz. Sizden istenen şey kullanıcı adınız ve şifreniz olacaktır. Örneğin; bir video izleme sitesinde yer alın ve ilginizi çeken bir videoyu arkadaş listeniz ile paylaşmak isteyin. Yapmanız gereken URL kayıt etmek ya da paylaş bölmesinden otomatik olarak içeriği hesabınıza göndermenizdir.

Paylaşım Linklerini Farklı Sosyal Hesaplarda Yayınlama

İnstagram takipçi satın al özelliği yüklemiş olduğunuz bir içeriği, farklı kişilerinde görmesini istiyorsanız ve hitini yükseltmek istiyorsanız paylaşımın üzerine tıklayınız. Açılan alandan URL adresini alınız ve paylaşmak istediğiniz sitenin durum paylaşım alanına yapıştırarak paylaşabilirsiniz.

GÜNCELLENDİ

Instagram Link Ekleme – 2023 GÜNCEL

Instagram, popüler sosyal medya platformlarından biridir ve kullanıcılarına resimler ve videolarla iletişim kurma ve paylaşma imkanı sunar. Instagram, fotoğraf ve video paylaşımının yanı sıra, kullanıcıların arkadaşlarını takip etmelerine, beğenileri ve yorumları görüntülemelerine, mesajlaşmalarına ve hikayeler oluşturmalarına olanak tanır.

Instagram’ın Tarihi

Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından 2010 yılında kuruldu. Uygulama ilk olarak iPhone kullanıcıları için piyasaya sürüldü ve kısa sürede popülerlik kazandı. Instagram, 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı ve bugün dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahip.

Instagram Nasıl Çalışır?

Instagram, kullanıcıların resimlerini ve videolarını paylaşabilecekleri bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, hesaplarında profillerini oluşturur ve fotoğraflarını ve videolarını paylaşabilirler. Diğer kullanıcılar, bu paylaşımları görebilir ve beğenebilir veya yorum yapabilirler.

Instagram, kullanıcılara arkadaşlarını takip etmelerine, mesajlaşmalarına ve hikayeler oluşturmalarına olanak tanır. Hikayeler, kullanıcıların fotoğraf ve videolarını geçici olarak paylaşmalarını sağlar ve 24 saat sonra otomatik olarak silinirler.

Instagram, kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını etiketlemelerine olanak tanır. Bu, diğer kullanıcıların bu paylaşımları bulmasını kolaylaştırır ve aynı zamanda etkileşimi arttırır.

Instagram’ın Özellikleri

Instagram, kullanıcıların fotoğraf ve videolarını paylaşabilecekleri birçok özellik sunar. Bazı popüler özellikleri şunlardır:

Beğeni: Kullanıcılar, diğer kullanıcıların paylaşımlarını beğenebilirler.

Yorumlar: Kullanıcılar, diğer kullanıcıların paylaşımları hakkında yorum yapabilirler.

Takip: Kullanıcılar, diğer kullanıcıları takip edebilirler.

Mesajlar: Kullanıcılar, diğer kullanıcılarla özel mesajlar gönderebilirler.

Hikayeler: Kullanıcılar, 24 saat boyunca geçici olarak paylaşabilecekleri hikayeler oluşturabilirler.

Reels: Kullanıcılar, 15 saniyelik videolar oluşturabilir ve paylaşabilirler.

IGTV: Kullanıcılar, 1 saatlik videolar oluşturabilir ve paylaşabilirler.

Instagram profiline veya hikayene bağlantı eklemek oldukça kolaydır. Profilinize bağlantı eklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Instagram uygulamasını açın ve profilinize gidin.
Profilinizin üst kısmında bulunan “Düzenle Profil” seçeneğine tıklayın.
“Web Sitesi” alanına tıklayın ve bağlantıyı yazın veya kopyalayıp yapıştırın.
Değişiklikleri kaydetmek için “Tamam” veya “Kaydet” seçeneğine dokunun.
Hikayelerinize bağlantı eklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Instagram uygulamasını açın ve hikaye oluşturma ekranına gidin.
Hikayenize eklemek istediğiniz bir resim veya video seçin.
Ekranın üstünde yer alan “Bağlantı” simgesine dokunun.
Bağlantıyı yazın veya kopyalayıp yapıştırın.
“Bağlantıyı Ekle” seçeneğine dokunun.
Hikayenizi paylaşmak için “Hikayeyi Paylaş” seçeneğine dokunun.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir